Telefon 720 409 499 (pon.-pt. w godz. 12-18)

Specjalistyczne gabinety lekarskie

O nas

ZDROWIE

Światowa Organizacja Zdrowia w swej konstytucji z 1946 roku określiła zdrowie jako „stan pełnego fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu, a nie tylko całkowity brak choroby czy kalectwa".

Starając się działać zgodnie z tą maksymą, oferujemy kompleksową opiekę lekarzy i specjalistów których praca pomoże utrzymać bądź odzyskać pełnię zdrowia naszych pacjentów w wymiarze zarówno fizycznym jak i psychicznym.

Choroby serca i choroby nowotworowe należą do najczęstszych problemów zdrowotnych polskiego społeczeństwa, dlatego osoby z chorobami serca i układu krażenia zapraszamy do gabinetów kardiologicznego i onkologicznego.

Chcąc wyjść na przeciw rosnącej potrzebie konsultacji endokrynologicznych i alergologicznych w Polskiej populacji, zapraszamy również do tych gabinetów specjalistycznych.

Wierząc w potęgę umysłu i jego wpływ na zdrowie somatyczne – oferujemy konsultacje z zakresu psychologii klinicznej oraz psychiatrii, które również często są niezbędne w procesie intergacji leczenia patologii z innych dziedzin medycyny.

Jesteśmy młodym zespołem lekarzy i specjalistów, o dużym doświadczeniu klinicznym zdobytym w kraju i za granicą. Nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje uczestniczac w kursach i zjazdach, wykorzystując następnie zdobytą wiedzę i umiejętności w pracy klinicznej.

„Wilda” to miejsce i ludzie. Miejsce dla pacjenta, gdzie żadne z pytań nie pozostaje bez odpowiedzi.

Ludzie, którzy dokładają starań, żeby od przekroczenia progu naszych gabinetów na spokojnej poznańskiej uliczce poczuli się Państwo bezpieczenie, a we wnętrzach o kameralnym nastroju zostali objęci profesjonalna opieka zgodnie z najnowszymi standardami opieki medycznej.

Nasi Lekarze: